Kolejna odsłona Coolturalnego Weekendu

Kolejna odsłona Coolturalnego Weekendu

W najbliższy listopadowy weekend (21 – 23 listopada) odbędzie się kolejna odsłona Coolturalnego Weekendu. Ponownie jesteśmy partnerem tego wydarzenia.

Idea Coolturalnego Weekendu łączy promocje, zniżki i prezenty, z których można skorzystać w kilkudziesięciu punktach miasta. Białostoczanie cieszyli się tego typu promocjami już kilkakrotnie, między innymi pod hasłem dbałości o zdrowie. Tym razem akcja dedykowana jest najmłodszym, dlatego też tytuł listopadowej edycji brzmi: „Coolturalny Weekend Dzieciom”.

Idea Coolturalnego Weekendu

Każda odsłona Coolturalnego Weekendu przypomina mieszkańcom Białegostoku w jak pięknym mieście żyją oraz jak wiele możliwości oferuje ono do spędzania wolnego czasu, zarówno w rodzinnym gronie czy też wśród przyjaciół.

Dotychczasowa białostocka mapa „coolturalnych” miejsc została wzbogacona o ofertę dla najmłodszych. Wyjście do teatru, kina czy muzeum powinno być normą w polskich domach, jednak często z powodów finansowych wiele osób rezygnuje z tego typu form spedzania wolnego czasu. Podczas Coolturalnych Weekendów można znacznie taniej skorzystać z takich ofert, dlatego też zachęcamy do zapoznania się z promocjami, które będą obowiązywać podczas III edycji tego wydarzenia.

Fundacja „Bajkowa Fabryka Nadziei”

Listopadowa edycja Coolturalnego Weekendu jest szczególna, gdyż dedykowana Fundacji pn. „Bajkowa Fabryka Nadziei”, której założycielem jest Bartłomiej Trzeciak. Prezes Fundacji wie co to znaczy ciężko i długotrwale chorować, sam niegdyś borykał się z chorobą serca, a dziś pomaga innym. Fundacja Bartłomieja Trzeciaka różni się od pozostałych tym, że skupia się na dawaniu siły i energii do walki z chorobą, organizując różnego rodzaju Bajkowe akcje, często wydawałoby się niemożliwe do zrealizowania. Przez cały czas Fundacja poszukuje wolontariuszy, którzy swój wolny czas poświęcą małym pacjentom z Białostockiego Oddziału Onkologicznego i Hematologicznego DSK.

Redakcja Coolturlnego Białegostoku postanowiła pomóc Bartkowi w rozpropagowaniu informacji o poszukiwaniach wolontariuszy. Dlatego zachęcamy wszystkich chętnych, odpowiedzialnych i rzetelnych ludzi aby dołączyli do bajkowej ekipy wolontariuszy. W tym celu należy skontaktować się z jej Prezesem, Bartłomiejem Trzeciakiem: bajkowafabrykanadziei@gmail.com.

Wielkie otwarcie

Wszystkie atrakcje Coolturalnego Białegostoku czekają na białostoczan  już od piątku, 21 listopada i potrwają do niedzieli 23 listopada. Natomiast główna impreza Coolturalnego Weekendu będzie miała miejsce 22 listopada 2014 r., o godz. 20.00 w Klubogalerii Skrzypiący Tapczan, gdzie na przybyłych gości będą czekały muzyczno – taneczne atrakcje.

Z kolei po Coolturalnym Weekendzie, 24 listopada 2014 r. o godz. 17.30, „Teatralna Grupa Echo” wystawi spektakl dla pacjentów Oddziału Onkologii i Hematologii DSK w Białymstoku. Zapraszamy na relację z tego niezwykłego wydarzenia już wkrótce na www.coolturalnybialystok.pl

Wspaniałe promocje

W dniach 21 -23 listopada w kilkudziesięciu miejscach na białostockiej mapie instytucji oraz lokali kulturalnych – na Czytelników Coolturalnego Białegostoku – będą czekały wyjątkowe atrakcje. Wystarczy wypowiedzieć magiczne hasło: BAJKOWA FABRYKA NADZIEI, aby skorzystać z coolturalnej oferty. Na widzów Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki czeka pula 50 biletów w cenie biletów ulgowych na spektakl „Tango Prohibicja” grany w sobotę,  22 listopada o godz. 17.00.

 

Więcej informacji – kliknij!