Gałązka rozmarynu – 50% taniej!

Gałązka rozmarynu – 50% taniej!

Szanowni Widzowie!

 

Przywitaliśmy Nowy Rok, a przed nami kolejne okazje do świętowania. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę. Od piątku (4 stycznia) uruchamiamy promocję na spektakl “Gałązka rozmarynu” w reżyserii Rafała Matusza, który zagramy 12 i 13 stycznia o godzinie 17.00. Przez cały tydzień możecie Państwo kupić bilety na ten spektakl 50% taniej.

 

Zachęcamy do skorzystania z tej promocyjnej okazji!

 

 

O spektaklu:

 

Odzyskanie niepodległości i legenda marszałka Piłsudskiego stanowi rodzaj toposu, wokół którego zbudowana jest idea Polski niepodległej. Z dzisiejszej perspektywy wiemy, że okres ten był czasem raptem dwudziestu lat, a po 1945 roku status niepodległości także wydawał się dyskusyjny. Stąd dyskusyjny charakter spektaklu, zbudowany na wiedzy i świadomości, jak wyglądały dalsze losy niepodległości Polski.

 

Spektakl otwiera gorącą dyskusję na temat patriotyzmu. Czym on dziś jest? Jaką stanowi wartość? Czym jest niepodległość? Jak te wartości budują tożsamość, integralność i wspólnotę. Bardzo ważne i kluczowe zagadnienia dla współczesnego Polaka, widza, obywatela, uczestnika życia społecznego i członka wspólnoty.