„Emocjałki” w Książnicy

„Emocjałki” w Książnicy

Serdecznie zapraszamy na  spotkanie z twórcami przedstawienia” Emocjałki”, opartego na ” Wielkiej księdze uczuć” Grzegorza Kasdepke. Razem z małymi czytelnikami spróbujemy odpowiedzieć na pytania: czy można płakać z radości i smutno się śmiać? Poszukamy skutecznych rozwiązań na radzenie sobie ze strachem, który najczęściej ma wielkie (jak okna na strychu) oczy. Wspólnie przeczytamy fragmenty ” Wielkiej księgi uczuć” oraz scenariusza teatralnego ” Emocjałek”.

Aktorzy Teatru Dramatycznego: Justyna Godlewska- Kruczkowska, Patryk Ołdziejewski oraz wspierająca ich Dorota Białkowska-Krukowska  (Teatr Muzyczny w Gdyni, OiFP) wcielający się w role, ukochanych przez dzieci, bohaterów: Rozalki, Bodzia i Pani Miłki zapraszają do wspólnej zabawy w świecie uczuć i emocji!

Spotkanie z bohaterami książki Grzegorza Kasdepke: 10 lutego, godzina: 9.00, 10.00, 11.00.

Miejsce: Książnica Podlaska, ul. M. Skłodowskiej-Curie 14A w Białymstoku, Sala „Książniczka”

Festiwal organizowany przez Książnicę Podlaską w Białymstoku, we współpracy z Fundacją Sąsiedzi, Departamentem Kultury i Dziedzictwa Narodowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Miastem Białystok to wydarzenie, którego celem jest prezentacja mapy literacko-wydawniczej województwa podlaskiego oraz promocja lokalnej literatury, wyrastającej z historii, tradycji i specyficznego klimatu naszego regionu.