Dzień Dziecka z Teatrem

Dzień Dziecka z Teatrem

1 oraz 2 czerwca obchodzić będziemy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji zapraszamy najmłodszych widzów do wspólnej zabawy z bohaterami spektaklu „Koziołek Matołek, Węgierka i Olek” w reżyserii Michała Dąbrowskiego.

 

Przedstawienie na podstawie utworu „Przygody Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego i Mariana Walentynowicza w adaptacji Leona Moszczyńskiego opowiada o przygodzie najsłynniejszej polskiej kozy, która zawita na Podlasie! W trakcie poszukiwań Pacanowa, Koziołek Matołek przypadkiem trafi do Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. I chociaż w teatrze nie kuje się kóz, to wizyta w nim będzie kolejną szaloną przygodą. Jaką? Tego widzowie dowiedzą się w trakcie spektaklu.

 

Na scenie publiczność zobaczy: Arletę Godziszewską, Urszulę Szmidt, Bernarda Banię oraz Patryka Ołdziejwskiego.

 

„Koziołek Matołek, Węgierka i Olek” to przedstawienie, które sprawi, że na twarzy maluchów z pewnością pojawi się uśmiech.

 

Lubisz przygody? Lubisz podróżować? A kto odwiedził kiedyś Chiny i samego Cesarza? Zapraszam serdecznie do naszego Teatru na spektakl „Koziołek Matołek Węgierka i Olek”. Mogę Was zapewnić, że to będzie super zabawa. Bawić się będą duże i małe dzieci. A skąd to wiem? Nie mogę powiedzieć, ponieważ zdradziłbym naszą bajkową tajemnicę. W każdym razie, do zobaczenia i pomóżcie Koziołkowi i jego kompanom przejść lekcję radości i odwagi.  A może razem zawędrujecie do kraju pachnącego herbatą? Kto wie.. meee… – mówi Patryk Ołdziejewski, wcielający się w postać głównego bohatera – Koziołka Matołka.

 

Przedstawienie familijne skierowane do dzieci zostanie zaprezentowane 1 i 2 czerwca 2024 r. o godz. 16.00 w Uniwersyteckim Centrum Kultury (ul. Ciołkowskiego 1N). Teatr Dramatyczny zaprasza również dzieci na poranne pokazy spektaklu – 4, 5 czerwca o godz. 10.00 i 12.00 oraz 6 czerwca o godz. 10.00.

 

Bilety na przedstawienie w cenie: 65 zł – normalny, 55 zł – ulgowy (dzieci i młodzież), 40 zł – studencki zł (normalny) oraz 35 zł – szkolny (obowiązuje tylko na spektakle grane w godzinach porannych) dostępne są w Kasie Teatru oraz w sprzedaży internetowej na stronie: dramatyczny.pl. Rezerwacje przyjmowane są pod numerem: 85 74 99 185.