Bilet do teatru – najlepszy upominek na Święta!

Bilet do teatru – najlepszy upominek na Święta!

Jeśli wciąż szukacie Państwo pomysłu na niestandardowy prezent dla bliskich, w tym roku ponownie zachęcamy do podarowania  im biletu do teatru. 

 Zapraszamy do zakupu voucherów, które ułatwią sprawienie bliskim świątecznej niespodzianki. Bilet do teatru to świetny pomysł na niestandardowy prezent. To także okazja do podarowania garści niezapomnianych wzruszeń, radości i refleksji.  Dzięki zakupowi voucherów dacie Państwo obdarowanemu dowolność wyboru tytułu spektaklu, który chciałby obejrzeć w teatrze.

W naszej ofercie znajdziecie trzy typy voucherów:

– voucher – duża scena (35 zł),
– voucher – mała scena (25 zł)
– voucher – scena foyer (35 zł).

Płatności za voucher można dokonać gotówką lub kartą w kasie biletowej Teatru. Kupujący otrzyma bilet w specjalnym etui – tak, aby radość z prezentu mogła być jeszcze większa.

Obdarowana osoba będzie mogła wymienić voucher w naszej kasie na bilet wstępu na dowolnie wybrany spektakl z repertuaru Teatru (wyłączając spektakle: gościnne, premiery, spektakle sylwestrowe, spektakle zamknięte oraz wydarzenia impresaryjne). Voucher należy wykorzystać do końca sezonu, tj. do 30 czerwca 2015 r.

Szczegóły dotyczące zakupu voucherów dostępne są w zakładce „Bilety” – kliknij!.

Kasa Teatru czynna jest od wtorku do soboty w godz. 14.00 – 20.00, w niedziele od godz. 16.00 – 20.00 lub na godzinę przed spektaklami (tel. 85 74 99 175).