Bilet do teatru – najlepszy prezent

Bilet do teatru – najlepszy prezent

Zbliżające się Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia to dobra okazja, aby zaprosić bliskich do teatru. Jak co roku, zachęcamy do obdarowania najbliższych biletem na spektakle.

Bilet do teatru to świetny pomysł na niestandardowy prezent. To okazja do podarowania garści niezapomnianych wzruszeń, radości, czy refleksji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo trzy rodzaje „Biletów-prezentów”: na Scenę Dużą (35 zł), na Scenę Kameralną (30 zł) oraz na Scenę Foyer (30 zł). „Bilety-prezenty” kupujący otrzymują w specjalnym etui.

Obdarowana osoba może wymienić „Bilet-prezent” w kasie Teatru Dramatycznego na bilet wstępu na dowolnie wybrany spektakl z repertuaru (wyłączając spektakle: gościnne, premiery, spektakle sylwestrowe, spektakle zamknięte oraz wydarzenia impresaryjne). „Bilet-prezent” należy wykorzystać do końca sezonu, tj. do 30 czerwca 2017 roku.

Zachęcamy także do zakupu biletów na konkretne spektakle w styczniu oraz w lutym. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na przedstawienia, które będzie można zobaczyć po Nowym Roku. Szczegółowe informacje dostępne są w zakładce „Repertuar„.

 Kasa Teatru czynna jest od wtorku do soboty w godz. od 14.00 do 20.00, w niedziele w godz. od 16.00 do 20.00 lub na godzinę przed spektaklami (tel. 85 74 99 175).

Zapraszamy!

Bilet - prezent_web