Bilet do teatru – najlepszy prezent pod choinkę!

Bilet do teatru – najlepszy prezent pod choinkę!

Szukasz pomysłu na niestandardowy prezent dla bliskich?  W tym roku ponownie zachęcamy do podarowania  im biletu do teatru. 

 Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uruchomiliśmy sprzedaż voucherów, które ułatwią sprawienie bliskim świątecznej niespodzianki. Bilet do teatru to świetny pomysł na niestandardowy prezent. To okazja do podarowania garści niezapomnianych wzruszeń, radości i refleksji.

Bilet – prezent jest formą podarunku zostawiającego obdarowanemu dowolność wyboru tytułu spektaklu, który chciałby obejrzeć w teatrze.  Może dać podwójną przyjemność:
w momencie podarunku i obejrzenia spektaklu.
– zachęca Agnieszka Korytkowska-Mazur, dyrektor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Właśnie wprowadziliśmy do sprzedaży trzy typy voucherów:

– voucher – duża scena (35 zł),
– voucher – mała scena (25 zł)
– voucher – scena foyer (35 zł).

Płatności za voucher można dokonać gotówką lub kartą w kasie biletowej Teatru. Na hasło „Bilet – prezent nie od czapy”, kupujący otrzyma bilet w świątecznym etui – tak, aby radość z prezentu mogła być jeszcze większa! Świąteczne etui będą dostępne do 8 stycznia.

Obdarowana osoba będzie mogła wymienić voucher w naszej kasie na bilet wstępu na dowolnie wybrany spektakl z repertuaru Teatru  (wyłączając spektakle: gościnne, premiery, spektakle sylwestrowe, spektakle zamknięte oraz wydarzenia impresaryjne). Voucher należy wykorzystać do końca sezonu, tj. do 30 czerwca 2014 r.

Szczegóły dotyczące zakupu voucherów dostępne są w zakłądce „Bilety” – kliknij!.
Kasa czynna jest od wtorku do niedzieli ,w godz. 14.00-20.00 lub na godzinę przed spektaklami (tel. 85 74 99 175).

Partnerami akcji są :

Bialystokonline.pl

Gazeta Współczesna

Kurier Poranny