Białystok w strefie rażenia

Białystok w strefie rażenia

Z okazji powrotu do repertuaru spektaklu „Czarnobyl. Last minute” zorganizowaliśmy kolejną akcję pod hasłem „Białystok w strefie rażenia”. Wolontariusze teatru, przebrani w białe kombinezony oraz maski rozdawali ulotki oraz zachęcali do przyjścia na przedstawienie przechodniów napotkanych na ul. Branickiego, Piłsudskiego, Sienkiewicza.

„Czarnobyl. Last minute”w reżyserii Agnieszki Korytkowskiej-Mazur jest próbą przyjrzenia się skutkom wybuchu z 26 kwietnia 1986 roku w wymiarze ludzkim i politycznym. W czasie trwania spektaklu, teatr wraz foyer staje się interaktywnym Muzeum Czarnobyla, z przedmiotami eksponującymi współczesną apokalipsę, która otarła się o granice absurdu.

Przypominamy, że Widzowie, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć przedstawienia, mogą skorzystać z promocji. Wszystkie chętne osoby mogą kupić dwa bilety na spektakl w cenie jednego. Promocja dotyczy biletów normalnych na przedstawienie, które będzie można obejrzeć 22 i 23 marca o godz. 17.00. Promocyjne bilety dostępne są wyłącznie w Kasie Teatru, czynnej od wtorku do niedzieli w godz. 14.00 – 20.00.