Badamy opinie widzów

Badamy opinie widzów

Intensywnie przygotowujemy się do nowego sezonu artystycznego, który będzie wypełniony teatralnymi hitami. W oczekiwaniu na nowe przedstawienia i wydarzenia, zwracamy się do widzów z prośbą o podzielenie się opiniami na temat dotychczasowej działalności.

 

 

Ostatni sezon 2020/2021 był trudny i wymagający, ale widzowie wykazali się empatią, zrozumieniem oraz wsparciem. Nie zwalniamy tempa i mimo remontu będziemy prowadzić swoją działalność. Aby wciąż ulepszać swoje funkcjonowanie, pragniemy dowiedzieć się, jak odbiorcy oceniają funkcjonowanie placówki oraz jej ofertę artystyczną.

 

– Teatr jest tworzony przez ludzi i dla ludzi, dlatego zależy nam na poznaniu opinii widzów. Co roku zwracamy się do naszych odbiorców z prośbą o ocenę minionego sezonu artystycznego. Zebrane i poddane analizie dane stanowią niezwykle cenne źródło wiedzy. Dzięki pozyskanym opiniom możemy udoskonalać naszą działalność i kształtować ofertę instytucji tak, aby była atrakcyjna dla jak najszerszego grona odbiorców – mówi dr Martyna Faustyna Zaniewska, Zasępca Dyrektora Teatru Dramatycznego.

 

Zapraszamy chętnych do wzięcia udziału w badaniu online. Zgromadzone informacje umożliwią sukcesywną poprawę działalności teatru. Każdy widz, który anonimowo chciałby się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat funkcjonowania teatru, może to zrobić poprzez wypełnienie krótkiego kwestionariusza:https://bit.ly/3fWod85.