AMAtorOlogia – premiera

AMAtorOlogia – premiera

…Że niby Logiczne, aby nie torować sobie drogi do profesjonalizmu? Albo może, że wiemy lepiej niż wiemy? Albo, że chodzimy szybciej niż myślimy- lub na odwrót? Albo…?

No właśnie! Na te dość nietypowe (choć z drugiej strony niekoniecznie) i inne pytania dnia codziennego w swoim najnowszym i najbardziej zwariowanym projekcie odpowiedzą chłopaki z Fair Play’ów. Sześciu genialnych performerów: Niecik, Roofi, Marcin, Bzyga, Kruk i Blacha porwą publiczność w szaloną przygodę, aby zbadać nieodkryte obszary ludzkiego umysłu. W krzywym zwierciadle ukażą jeden dzień z życia współczesnego człowieka, gdzie z pozoru zdawałoby się nieistotne chwile oraz konflikty międzyludzkie staną się kanwą do snucia groteskowej opowieści. Proste, codzienne historie w odlotowej interpretacji FPC nie pozostawią widzów obojętnymi. Rozbawią do łez, wzruszą, skłonią do refleksji, zaś lekkość dowcipu w parze z oryginalną choreografią i jej mistrzowskim wykonaniem gwarantują niezapomniane widowisko, po którego obejrzeniu spojrzysz na życie z zupełnie innej perspektywy.

Chłopaki z FPC potrafią wywrócić świat do góry nogami, tym samym wychodząc na prostą, albo na odwrót… A to wszystko w ich autorskim spektaklu, teatrze ciała pełnego przezabawnych i wieloznacznych metafor, po którym już nic nie będzie jak dawniej.

Zapraszają sponsorzy rozrywki:  ekipa Fair Play Crew oraz Teatr Dramatyczny  im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Premiera: 12 – 13 kwietnia, godz. 20.00

Scena: duża

Bilety na „Amatorologię”  w cenie 35 zł dostępne są w kasie Teatru (w godz. 14.00 – 20.00, tel. 85 74 99 175) oraz w Studiu Tańca Fair Play (przy ul. Choroszczańskiej 33, godz. 17.00-20.00).

KUP BILET