Amatorologia – Fair Play Crew

Amatorologia – Fair Play Crew

18 maja o godz. 16.oo oraz 10 czerwca o godz. 19.00 ponownie zapraszamy na spektakl „Amatorologia” Fair Play Crew.

…Że niby Logiczne, aby nie torować sobie drogi do profesjonalizmu? Albo może, że wiemy lepiej niż wiemy? Albo, że chodzimy szybciej niż myślimy- lub na odwrót? Albo…?

No właśnie! Na te dość nietypowe (choć z drugiej strony niekoniecznie) i inne pytania dnia codziennego w swoim najnowszym i najbardziej zwariowanym projekcie odpowiedzą chłopaki z Fair Play’ów. Sześciu genialnych performerów: Niecik, Roofi, Marcin, Bzyga, Kruk i Blacha porwą publiczność w szaloną przygodę, aby zbadać nieodkryte obszary ludzkiego umysłu. W krzywym zwierciadle ukażą jeden dzień z życia współczesnego człowieka, gdzie z pozoru zdawałoby się nieistotne chwile oraz konflikty międzyludzkie staną się kanwą do snucia groteskowej opowieści. Proste, codzienne historie w odlotowej interpretacji FPC nie pozostawią widzów obojętnymi. Rozbawią do łez, wzruszą, skłonią do refleksji, zaś lekkość dowcipu w parze z oryginalną choreografią i jej mistrzowskim wykonaniem gwarantują niezapomniane widowisko, po którego obejrzeniu spojrzysz na życie z zupełnie innej perspektywy.

Chłopaki z FPC potrafią wywrócić świat do góry nogami, tym samym wychodząc na prostą, albo na odwrót… A to wszystko w ich autorskim spektaklu, teatrze ciała pełnego przezabawnych i wieloznacznych metafor, po którym już nic nie będzie jak dawniej.

Zapraszają sponsorzy rozrywki: ekipa Fair Play Crew oraz Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku.

Terminy:

18 maja, godz. 16.00
10 czerwca, godz. 19.00

Scena: duża

Bilety na „Amatorologię” w cenie:

normalny – 30 zł (balkon) i 40 zł (parter )
szkolny/studencki – 25 zł (balkon) i 35 zł (parter)

dostępne są w kasie Teatru (w godz. 14.00 – 20.00, tel. 85 74 99 175)

Rezerwacje przyjmuje Dział Marketingu i Organizacji Widowni, tel. 85 74 99 184, 185, rezerwacje@dramatyczny.pl

Autor fotografii:  Bartosz Oksztul