Zespół

Anna Ozner

Anna Ozner

Dorobek zawodowy:

Anna Ozner – wokalistka, certyfikowana nauczycielka emisji i rehabilitantka głosu, kompozytorka i autorka tekstów.

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego i Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Zielonej Górze w klasie śpiewu solowego. Zadebiutowała na deskach Teatru Lubuskiego, przez lata związana była ze stołeczną Rampą i chorzowskim Teatrem Rozrywki, grając w spektaklach dramatycznych i musicalach (m.in. główna rola w West Side Story) Jest laureatką kilkunastu festiwali wokalnych w kraju i za granicą, m.in. Pamiętajmy o Osieckiej, Słowiański Bazar na Białorusi, gdzie reprezentowała Polskę, Europejskiego Festiwalu Duetów Musicalowych „Face to Face” (Grand Prix). Współpracą związana była ze sceną kabaretową (Kabaret Moralnego Niepokoju), towarzyszy wokalistom i aktorom podczas realizacji telewizyjnych (m.in. Festiwal Zaczarowana Piosenka, „Pejzaż bez Ciebie”, „Nie ma jak u mamy”, Festiwal im. Anny German). Od 2005 roku udziela głosu w dubbingu, pracuje jako wokalistka sesyjna. Jest aranżerką i wykonawczynią partii wokalnych do licznych produkcji scenicznych i fonograficznych w kraju i za granicą. W 2013 roku wzięła udział w programie The Voice of Poland, krótko potem powstała płyta EP „Gdy popłynę” z autorskimi kompozycjami. Obecnie występuje na scenach całego kraju z zespołem Tango Attack, w koncercie „Buenos Aires Tango Show” , „Fantazja filmowa” , „Tango with Bond w towarzystwie orkiestr kameralnych i symfonicznych. Jako pedagog jest związana z Fundacją Anny Dymnej Mimo wszystko i Fundacją Młodzi Artyści. Na co dzień prowadzi zajęcia i terapię głosu w swoim Studiu Wokalnym w Warszawie. Prowadzi również autorskie warsztaty i szkolenia, współtworzy festiwale wokalne na terenie całego kraju. W 2017 roku była trenerką w show TV Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”.

 

Jest autorką piosenek wykonywanych przez wokalistów podczas konkursów i koncertów w kraju oraz za granicą, m.in. w Debiutach Festiwalu w Opolu.

Jest wokalistką wszechstronną, obracającą się w wielu stylach muzycznych- od tanga, przez soul, jazz , folk po mocniejsze rockowe brzmienia.