Bajkowe Poranki w listopadzie

Zapraszamy na kolejną odsłonę Bajkowych Poranków. W listopadzie aktorzy przeczytają dzieciom „Opowiadania z piaskownicy” Renaty Piątkowskiej.

„Jak ja lubię ślimaki. Jak ja nie lubię os. Jak ja nie lubię dowiadywać się o wszystkim ostatni. Jak ja lubię moją koszulę w kratkę. Jak ja nie lubię, kiedy mama mi przypomina: „Tomek, umyj zęby”…

Cześć! To ja, Tomek. Opowiem Wam mnóstwo niesamowitych  i zabawnych historii. Wszystkie dzieją się w całkiem zwyczajnych miejscach – w domu, na podwórku, w przedszkolu. Niesamowite przygody mogą przecież przydarzyć się nam wszędzie każdego dnia, nie tylko daleko stąd. Bo tak naprawdę żaden dzień nie jest szary i zawsze coś się dzieje.”

 

Harmonogram czytań:

9.11.2014 Arleta Godziszewska i Piotr Półtorak

16.11.2014 Aleksandra Maj i Sławomir Popławski

23.11.2014 Agnieszka Możejko-Szekowska i Piotr Szekowski

30.11.2014 Justyna Godlewska-Kruczkowska i Rafał Olszewski

 

Książka wpisana na „Złotą listę” książek polecanych przez Fundację ABCXXI patronującą akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Po lekturze zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

Miejsce: Pijalnia Czekolady E. Wedel 1851, Rynek Kościuszki 17, Białystok

Termin: każda niedziela, godz. 10.30

Wstęp wolny

Zapraszamy!

 

Od jesieni 2006 roku Teatr przy współpracy z Pijalnią Czekolady E. Wedel 1851 w Białymstoku organizuje niedzielne Bajkowe Poranki dla najmłodszych. To cykl spotkań z literaturą, podczas których aktorzy Teatru, od października do czerwca, czytają dzieciom rozmaite książki: mądre, ciekawe, wzruszające, radosne. Po wspólnej lekturze każdy mały czytelnik otrzymuje dyplom – order uśmiechu. Spotkania te urozmaicone są zajęciami plastycznymi lub grami, zabawami ruchowymi. Patronem „Bajkowych Poranków” jest portal MiastoDzieci.pl