III Festiwal Teatrów Amatorskich MIKSTURA

KARTA ZGŁOSZENIOWA  REGULAMIN

Serdecznie zapraszamy na III Festiwal Teatrów Amatorskich MIKSTURA, który odbędzie się w dniach 1-6 kwietnia 2011. Mikstura to ogólnopolski Festiwal, mający formę konkursu skierowanego do amatorskich grup teatralnych z całego kraju, który daje możliwość zaprezentowania swoich dokonań na deskach Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, a widzom stwarza szansę na obejrzenie pełnych różnorodności spektakli przygotowanych przez zdolnych i pełnych pasji młodych aktorów. Dwa dni pokazów konkursowych, nad którymi czuwać będzie profesjonalne jury, oraz niezwykłe warsztaty teatralne prowadzone przez profesjonalistów. Do tego spotkania happeningowe, teatralne, muzyczne, oraz dyskusyjne, na które serdecznie zapraszamy po pokazach konkursowych do klubu Cabaret. Jednym słowem mieszanka tego, co w kulturze najlepsze. MIKSTURA! Zapraszamy serdecznie!
Zgłoszenia do Festiwalu można nadsyłać do 11 marca. Wszelkie informacje oraz kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie: http://mikstura-festiwal.blogspot.com/
Festiwal organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Kultury i Dialogu 9/12 oraz współorganizowany przez Teatr Dramatyczny im. A. Węgierki w Białymstoku i Akademicki Klub Teatralny Uniwersytetu w Białymstoku.
Pula nagród przyznawanych przez jury wynosi łącznie 4000 zł.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Prezydenta Miasta Białegostoku i Zarządu Województwa Podlaskiego
  

 

  • Scena: mała
  • Reżyser:
  • Asystent reżysera:
  • Scenografia:

Obsada