LATO W TEATRZE 2016 – wyniki rekrutacji

Szanowni Państwo,

Zakończyliśmy rekrutacje do projektu „Lato w Teatrze 2016”. Przedstawiamy uczestników warsztatów oraz zgłoszenia, które znalazły się na liście rezerwowej.

Przypominamy, iż o przyjęciu do każdej z grup (Dzieci, Juniorzy, Seniorzy) decydowała kolejność zgłoszeń oraz przesłanie wszystkich wymaganych danych, łącznie z deklaracją uczestnictwa. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach otrzymają informacje organizacyjne w mailu (6 lipca 2016 r.).

LATO W TEATRZE 2016 – BIAŁYSTOK

GRUPA DZIECI
1. Małgorzata Lewkowska
2. Zofia Borowska
3. Aleksandra Głowińska
4. Martyna Auron-Górska
5. Zofia Półkośnik
6. Hanna Półkośnik
7. Gabriel Brancewicz
8. Ewa Stypułkowska
9. Bartosz Gajda
10. Mateusz Gajda
11. Zuzanna Falkowska
12. Zofia Łapińska
13. Zofia Gabriela Wołczyńska
14. Julia Brzozowska
15. Mateusz Jóźwik
16. Aleksandra Maciak
17. Laura Pawluczuk
18. Kacper Jabłoński
19. Klara Borowska
20. Paulina Moszczyńska
21. Zofia Brzozowska
22. Marcel Arendt
23. Julia Ostapowicz
24. Miłosz Mancewicz

Zgłoszenia zarejestrowane na liście rezerwowej – Grupa Dzieci
1. Klaudia Sadowska
2. Jakub Warakomski
3. Małgorzata Galewska
4. Karolina Koniuszewska
5. Zuzanna Pęksa
6. Bartłomiej Kuptel
7. Kacper Misiaszek
8. Aleksandra Maj
9. Diana Jakimowicz
10. Nathan Jakimowicz
11. Gabriela Ziejewska
12. Wiktor Żuk
13. Antonina Żuk
14. Michał Jóźwiak
15. Amelia Włosińska
16. Laura Włosińska
17. Karolina Falkowska
18. Karolina Wilczyńska
19. Aneta Boszko
20. Aleksandra Długokęcka
21. Amelia Matys
22. Wioleta Danuta Chociej
23. Katarzyna Dmituk

GRUPA JUNORZY
1. Ewelina Wojtach
2. Natalia Maria Kardasz
3. Ewa Rudzińska
4. Karolina Anna Fiedorczuk
5. Alicja Wyszyńska
6. Zofia Mroczkowska
7. Julia Iwaniuk
8. Aleksandra Danecka
9. Małgorzata Wiszowata
10. Klaudia Gierejko
11. Szymon Niedźwiedzki
12. Julia Tydelska
13. Maja Wendołowicz
14. Wiktoria Wiazowska
15. Krystian Wiazowski
16. Olga Sacharczuk
17. Jakub Misiaszek
18. Antoni Zemło
19. Jan Zemło
20. Jakub Modzelewski
21. Maria Heller
22. Marcelina Suprun
23. Karolina Suprun
24. Małgorzata Moszczyńska

Zgłoszenia zarejestrowane na liście rezerwowej – Grupa Juniorzy
1. Zuzanna Żuk
2. Emilia Chrostowska
3. Ewa Angelika Muczyńska
4. Kamila Łukaszewicz
5. Izabela Kuprianowicz
6. Joanna Zdanowicz
7. Weronika Darda
8. Igor Gabriel Jatel
9. Stanisław Wilczyński

GRUPA SENIORZY
1. Szymon Mielech
2. Patrycja Lasota
3. Natalia Wondołowska
4. Kamila Jabłońska
5. Julia Jaźwińska
6. Michał Gościło
7. Marta Muszyńska
8. Patrycja Niewińska
9. Maria Łucja Koniuszewska
10. Urszula Kuprianowicz
11. Adrian Rzęsicki
12. Emilia Borysiewicz
13. Michał Bartoszewicz
14. Aleksandra Ostapczuk
15. Emilia Maleszewska
16. Klaudia Czudzinowicz
17. Urszula Radziewicz
18. Jakub Boryszewski
19. Karol Maleszewski
20. Urszula Czerniecka
21. Jakub Mielech
22. Karolina Kuryło
23. Wiktoria Moczydłowska
24. Dominika Lul

 

Zgłoszenia zarejestrowane na liście rezerwowej – Grupa Seniorzy
1. Julia Żak
2. Alicja Kossakowska
3. Katarzyna Franciszkiewicz
4. Hubert Sokół
5. Daria Trzeszczkowska
6. Aleksandra Kosińska
7. Justyna Wnorowska
8. Emilia Iwaniuk
9. Julia Godlewska
10. Karolina Fidziukiewicz
11. Aleksandra Jelska
12. Weronika Babczyńska
13. Izabela Trykozko
14. Katarzyna Samczuk
15. Patrycja Długokęcka
16. Nika Pawluczuk

WOLONTARIUSZE – grupa promocyjna
1. Dawid Halicki
2. Katarzyna Kołaczyk
3. Adrianna Żelazny
4. Małgorzata Łukaszewicz
5. Angelika Głowacka
6. Maria Magdalena Chołołowicz
7. Magdalena Skrzyniarz
8. Anna Muszyńska