Jubileusz „Emocjałek”

„Emocjałki” obchodzą jubileusz. Spektakl na podstawie „Wielkiej księgi uczuć” Grzegorza Kasdepke został dziś zaprezentowany po raz 50. Dziękujemy naszym najmłodszym Widzom oraz ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom za wspólnie spędzone chwile.
Zapraszamy także na kolejne spotkania z Rozalką, Bodziem i Panią Miłką. Zachęcamy do zorganizowania zabaw choinkowych oraz spektakli zamkniętych z Panią Miłką, Bodziem i Rozalką. Szczegółowyyh informacji udziela Dział Marketingu i Organizacji Widowni, e-mail: rezerwacje@dramatyczny.pl, tel. 85 74 99 185.

Więcej informacji o spektaklu – kliknij!

Styczeń 18, 2017

Zabierz dziadków do teatru

W najbliższy weekend: 21 i 22 stycznia będziemy świętować Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Z tej okazji zachęcamy do podarowania babciom oraz dziadkom biletów na spektakl „Romeo i Julia”.

Styczeń 16, 2017

Powrót „Happy Hours”!

Po długiej przerwie powracamy z akcją, która zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem Widzów.

Styczeń 12, 2017

Ruszyły próby do „Balladyny”

W naszym Teatrze ruszyły próby do „Balladyny” Juliusza Słowackiego. To pierwszy tytuł zaproponowany przez Piotra Półtoraka – nowego dyrektora instytucji. Premierę zaplanowano na 25 lutego.

Styczeń 11, 2017

Plany Teatru Dramatycznego

W trakcie dzisiejszego spotkania z dziennikarzami Piotr Półtorak – Dyrektor Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku opowiedział o planach Teatru na najbliższe miesiące.

Styczeń 4, 2017

Stypendyści Prezydenta Miasta

Marek Tyszkiewicz oraz współpracujący z naszym Teatrem Miłosz Pietruski zostali Stypendystami Prezydenta Miasta Białegostoku

Styczeń 2, 2017

Świąteczne życzenia

Świąt pełnych radości, ciepła i cudownej atmosfery, a także pomyślności i sukcesów w Nowym Roku

Grudzień 23, 2016