Dzień Otwarty – fotorelacja

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które tak licznie przybyły na tegoroczny Dzień Otwarty. Cieszymy się, że zechcieliście Państwo spędzić z nami to niedzielne popołudnie. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.
Zapraszamy ponownie za rok!
Fot. Ewa Krajewska

Marzec 27, 2017

Międzynarodowy Dzień Teatru

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, wszystkim ludziom teatru życzymy spełnienia artystycznego i nieustającego zadowolenia z wykonywanej pracy. A wszystkim widzom – wielu niezapomnianych chwil w teatrze!

Marzec 27, 2017

„Bajkowe Poranki” powracają

Od najbliższej niedzieli, 26 marca, nasi aktorzy ponownie będę spotykać się z najmłodszymi czytelnikami w Pijalni Czekolady E.Wedel. Po krótkiej przerwie powracają „Bajkowe Poranki”.

Marzec 23, 2017

Informacja z otwarcia ofert

Szanowni Państwo, przedstawiamy informację z otwarcia ofert w postępowaniu dotyczącym Opracowania wielobranżowej dokumentacji projektowej dla inwestycji pod nazwą: „Modernizacja Teatru Dramatycznego im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku”.

Marzec 21, 2017

Dotacja MKiDN dla Teatru

Zarząd Województwa Podlaskiego przyznał Teatrowi 45 tysięcy złotych dotacji na wkład własny do projektu, na który pozyskaliśmy dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Marzec 16, 2017

Teatralna środa z okazji Dnia Kobiet

W środę, 8 marca wszystkie Panie oraz osoby, które chciałyby podarować Kobietom prezent z okazji ich święta, będą mogły kupić bilety na „Ożenek” Nikołaja Gogola w promocyjnej cenie 25 zł.

Marzec 7, 2017

Bóg mordu

25 kwietnia, o godz. 17.30 i 20.30 w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku wystąpi Teatr 6. piętro ze spektaklem „Bóg mordu”.

Marzec 3, 2017